Gražiausių metų švenčių laukimo dvasia užpildė mūsų centrą.  Didžiulę ramybę ir pasiruošimą mums teikė Šv. Kazimiero parapijos klebonas Rolandas Karpavičius, kuris savo pamąstymais pasidalino prie šventiško Kūčių stalo. Kiekvienas turėjome minutę pamąstymui, kokie buvo besibaigiantys metai ir žinoma tikimės dar geresnių ateinančių. Esame labai laimingi turėdami vieni kitus ir galėdami džiaugtis, bei dalintis.

View the embedded image gallery online at:
http://danespc.lt/index.php/veikla#sigFreeId2d4ea03e25

Kalėdinė mugė, kuri šiais metais vyko gruodžio 6 – 7 dienomis, buvo kupina muzikos, juoko, staigmenų, svečių ir senų draugų. Dėkingi visiems apsilankiusiems pažįstamiems ir nepažįstamiems. Kalėdinė mugė pavyko! Ačiū šauniam centro kolektyvui ir gerbiamiems paslaugų gavėjams už sukurtus rankdarbius ir puikią nuotaiką.

View the embedded image gallery online at:
http://danespc.lt/index.php/veikla#sigFreeIdfa03ba2ed7

Suaugusių asmenų su negalia padalinio kolektyvas „Dainuojanti nata“ su muzikine programa 2018 m. spalio 25 dieną dalyvavo respublikiniame neįgaliųjų saviraiškos festivalyje "Muzikinė paukštė 2018" Jurdaičių socialinės globos namuose.

View the embedded image gallery online at:
http://danespc.lt/index.php/veikla#sigFreeIdbf588e0216

Šiais metais rugsėjo 1-oji mus palepino gražiu oru. Tokiu oru ir nuotaika džiugesnė, ir mokykla laukiamesnė. Vaikai į mokyklą išskubėjo gerai nusiteikę, nešini gėlėmis ir vasaros įspūdžiais... dieną pratęsė linksmybės namuose, batutas, dovanotas vaikų globos namų „Rytas“, vaišės ir gerai nusiteikę darbuotojai, kurių nuoširdumas, empatija ir rūpestis sušildė visus sugrįžusius iš mokyklos vaikus...

View the embedded image gallery online at:
http://danespc.lt/index.php/veikla#sigFreeId201851c151

Mums jau dveji! Gimtadienio šventė su garbingais svečiais, Klaipėdos miesto meru Vytautu Grubliausku, Klaipėdos miesto tarybos nariu Sauliumi Liekiu, Klaipėdos Šv. Kazimiero parapijos klebonu Rolandu Karpavičiumi, tėvu Piotru padovanojo kiekvienam iš mūsų neapsakomą gėrį širdyje. Visi esame be galo laimingi turėdami vienas kitą ir gavę dovanų naujutėlaitį autobusiuką. Ačiū artimiesiems, už nuoširdžius žodžius, kurie yra didžiausias mūsų darbo įvertinimas. Su gimtadieniu !

View the embedded image gallery online at:
http://danespc.lt/index.php/veikla#sigFreeIdfc769cf0d6